18 lutego 2016, Warszawa

Prelegenci

Tomasz Bawor

Tomasz Bawor

Solution Architect, Atos

Tomasz Bawor jest doświadczonym specjalistą w zakresie projektów Information Management. Pracował jako architekt rozwiązań dla projektów Big Data, BI/DW i był odpowiedzialny za: architekturę, plany wdrożenia, metodologie dostaw i koordynacji projektów korporacyjnych. Ma głęboką wiedzę z szerokiego zakresu technologii, w połączeniu z doświadczeniem w realizacji projektów dla klientów z telekomunikacji, finansów i branży FMCG.

Mirosław Burnejko

Mirosław Burnejko

Cloud Solution Architect, Microsoft

Mirek Burnejko na co dzień to Cloud Solution Architect w Microsoft. Pomaga największym polskim i międzynarodowym firmom wykorzystywać dziesiątki serwisów w Microsoft Azure. Zdobywał doświadczenie w wielu projektach pracując z wieloma dostawcami chmury publicznej, po to, aby teraz, przekładać zdobyte doświadczenie na zadowolenie polskich przedsiębiorstw. Nocami promuje rozwiązania chmury publicznej na blogu https://chmurowisko.pl/serwisy-microsoft-azure/

j_surma_100_43174

Jerzy Surma

kierownik studiów podyplomowych Business Intelligence, Szkoła Główna Handlowa

Absolwent Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Tytuł doktora nauk ekonomicznych otrzymał na Wydziale Zarządzania i Informatyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Ukończył program IFP w IESE Business School oraz Executive Program w MIT Sloan School of Management. Doktor Jerzy Surma w latach 1999 – 2006 pracował na stanowiskach kierowniczych w T-Systems Polska. Był dyrektorem ds. Konsultingu Biznesowego w IMG Information Management, gdzie odpowiadał za wdrożenie systemów Business Intelligence.
W latach 2011-14 pracował jako Visiting Professor w Harvard Business School oraz University of Massachusetts Lowell. Obecnie jest zatrudniony jako pracownik naukowo-dydaktyczny w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i jest kierownikiem studiów podyplomowych Business Intelligence.

Rafał Latkowski

Rafał Latkowski

Director of Analytics, PAYBACK

Rafał Latkowski od początku działania PAYBACK w Polsce jest odpowiedzialny za realizację projektów Customer Insights i Business Intelligence na rzecz Programu PAYBACK i jego partnerów.

Od 15 lat związany z komercyjnym wykorzystaniem analityki i Data Mining w sektorach usług finansowych, telekomunikacyjnych, programach lojalnościowych i sieciach sprzedaży detalicznej. Wcześniej pracował m.in. w takich firmach jak Nutech Solutions, SAS Institute czy Raiffeisen Bank Polska. Oprócz osiągnieć biznesowych, w swoim dorobku posiada również liczne publikacje naukowe o tematyce Data Mining.

Jest absolwentem Informatyki i Matematyki Uniwersytetu Warszawskiego. W wolnym czasie kontynuuje pracę naukową i dydaktyczną w zakresie Data Mining / Data Science.

Michal Kolodziejski

Michał Kołodziejski

BI Analyst, Atos

Michał Kołodziejski to entuzjasta analityki danych i wykorzystywania jej do wspierania kluczowych decyzji biznesowych. Absolwent Metod Ilościowych w Ekonomii i Systemów Informacyjnych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
W ATOS współpracuje z klientami z sektorów farmacji oraz retail, wcześniejsze doświadczenie zbierał podczas pracy w jednej z wiodących firm e-commerce.